O Lucii

Jsem Lucie Marková, terapeutka EFT, vizážistka, nezávislá partnerka OKG. 

 

 

Vystudovala jsem Obchodní akademii, pokračovala jsem však jinou cestou než je účetnictví a ekonomie...

 

... po rodičovské dovolené s prvním synkem jsem se pustila do zkoumání alternativní medicíny, především Tradiční čínské medicíny, která je úžasně "vymyšlená"! Po čase jsem objevila 100 % přírodní bylinné produkty české brněnské firmy OKG, s. r. o. vyrobené na bázi právě Tradiční čínské medicíny. Spolupracuji s OKG, s. r. o. od roku 2011.

 

Bylinky OKG mě zaujaly právě proto, že jsou 100% přírodní bez chemické stabilizace a rychle působí, kde potřebuji. Stále je mým průvodcem při trávení Emulips, který mi vždy uleví při bolesti žaludku po těžkém jídle nebo Emulips Forte při nadýmání, také mi napomáhá při anémii a je fajn společník při nachlazení právě díky obsaženým bylinkám. Dále pravidelně užívám OK betu+ pro bezbolestný pohyb v kolenou a na odkyselení organismu, ke kterému mám sklony, zdá se mi.. Dále OK alfa+ nechybí v naší lékárničce, která napomáhá u nemocí a zánětech. A OK gel, který je v lednici a máme pro něj mnoho užití....od mazání modřin, čerstvých ran (kdy krásně desinfikuje a zatáhne rán), při akné, krvácení zubů, při bolestech v krku jej mažu v místě, kde jsou mandle ad.

 

Více naleznete ve zkušenostech ZDE

 

Protože mne zajímá zdraví a krása, postupně jsem si doplnila další oblasti, abych mohla poskytnout radu či pomoc (téměř) každému, více informací naleznete na mých webech: www.eftlucie.cz a www.vizazistka-lucie8.webnode.cz :-)