Zkušenost - výživa pro klouby

10.02.2015 10:49

Vzhledem k tomu, že máme produkt na klouby OK Beta+ v novém XXL balení = 400 g, musím znovu zopakovat svou zkušenost s tímto produktem. 

Mám vrozenou vadu čéšek a musím jej jednou za pár měsíců vyživit potravinovým doplňkem. Hledala jsem na trhu produkty a zkoušela, některé fungovaly dobře. Však jednou jsem si řekla, že už nechci chemické doplňky, ale nějaký přírodní produkt. Četla jsem totiž příbalové letáky a téměř všude bylo v době těhotenství zakázané užívání... Proč tedy užívat tak silné doplňky, když to jde "lehčeji" a přitom účinně. Už po 1.týdnu užívání bylinného drinku mě přestaly bolet kolena a navíc jsem se i odkyselila, což jsem poznala na produkci (nakyslého) potu, čehož jsem si všimla až postupem času. Děkuji a doporučuji!

Jsem moc ráda, že je ve velkém balení, nemusíte si pak kupovat po jednotlivých balení a nemusíte počítat, kdy si uděláte pauzu, já ji dělala po 2 měsících. Prostě vypotřebovat toto velké balení a dáte si pauzičku, která není samozřejmě nutná, každý podle své potřeby :-)

NOVINKA OK Beta+ XXL