Zdraví spojené s krásou - ESENNCE.CZ

29.01.2013 18:16

Zimní období je spojováno se sněhem, odpočinkem, ale bohužel také s nemocemi. Položte si ruku na srdce a přiznejte si, co všechno děláte pro zdraví svého těla, abyste předešli nachlazení a různým bacilům v ošklivém počasí.

 

Nejvíce osvědčenou formou, která funguje jako prevence proti onemocnění, je otužování. Babské rady i lékařská doporučení se shodují, že když se denně budete sprchovat studenou vodou, předejdete mnoha onemocněním. Rady jsou to dobré, ale horší je realizace. Komu by se chtělo, při raním vstávání, před osmihodinovou či delší pracovní dobou absolvovat ještě studenou sprchu? Jestli Vám na vašem zdraví a kráse opravdu záleží, máme pro Vás radu, se kterou se vyhnete i studené vodě.

 

Kryoterapie

Mnoho z Vás si jistě nedokáže vybavit co si pod tímto pojmem představit. Je to naprosto jednoduché, jedná o polárium. Většina z nás už někdy byla v soláriu chytit trošku bronzu, a kryoterapie - polárium je pravým opakem, tady se neopálíte, nýbrž zchladíte. Jedná se o místnost, ve které je -110 stupňů Celsia. Pravidelnými krátkými návštěvami dojde k otužení a tedy předcházení různých nemocí a celkovému posílení imunity.

 

Po takovém zchlazení si můžete dopřát ještě masáž a následnou relaxaci v solné jeskyni, kde se zahřejete a hlavně odreagujete od každodenního stresu.

 

 

 

 

Návštěvu polária můžete věnovat také jako dárek v podobě zážitkového certifikátu, který můžete zakoupit na http://www.esennce.cz/.

 

Pokud vymýšlíte dárek k Valentýnu pro svého partnera, který si pořád stěžuje na rýmu a kašel, můžete se jít společně zchladit do „polárka“. Vždyť vás potom přeci zahřeje láska.

Pokud jste měli možnost vidět jeden z dílů celosvětové soutěže Amazing race, který byl mimo jiné natočen v České republice, můžete zde shlédnout, jak se s poláriem vypořádali zahraniční páry soutěžících.

 

Věřte, že se jedná o nevšední zážitek, a především o proceduru, která podpoří nejen vaše zdraví a krásu!