Překyselení organismu není radno podceňovat

11.06.2012 22:07

Nadměrná kyselost organismu může vést k velmi vážným zdravotním problémům: únava, migrény, kožní onemocnění, alergie, zažívací problémy, revma, záněty kloubů, osteoporóza....

K překyselení organismu vede nejčastěji nesprávná strava obsahující nadměrné množství kyselinotvorných potravin (maso, mléko, vejce, cukr, sladkosti, průmyslově zpracované výrobky, obiloviny, káva, alkohol, sycené limonády...), nedostatečné žvýkání stravy, málo přijatých tekutin. Lidské zdraví je zcela závislé právě na rovnováze kyselých a zásaditých látek v těle. Krev má pH 7,35 až 7,4 s velmi nepatrnými výkyvy. Pokud by se tato hodnota výrazněji snížila pod 7,35 člověk zemře. Celá řada biochemických pochodů v těle je zaměřena na udržení pH krve. Pro zajištění zmíněné acido-bazické rovnováhy je bezpodmínečně nutné kyseliny z těla průběžně odbourávat-redukovat. Jestliže přijímáme zásaditých látek málo a kyselých mnoho, organismus je nucen použít pro redukci kyselin uložené zásadité látky. Vápník z kostí, chrom ze slinivky, zinek z prostaty, hořčík, který byl původně určen pro nervovou činnost ad. Také psychické napětí a stres jsou důvodem překyselení. A samozřejmě překyselení způsobuje aktivní cvičení, kdy se ve svalech tvoří kyselina mléčná.

Organismus navíc začne ukládat a zadržovat vodu, aby kyseliny v těle naředil. Tím dochází k ochromení bezchybné činnosti orgánů a následně pak k nemocem, které se dlouhodobým překyselením stávají chronické.

 

OK Beta+    svým jedinečným složením napomůže snížit kyselost organismu a tím přispěje ke zdravému stavu všech kloubů v těle a ochraně celého Vašeho organismu před škodlivinami vzniklými překyselením! Doporučuji z vlastní zkušenosti :-))

 

Přečtěte si více ZDE