OKG podporuje český film JEDLÍCI ANEB STO KILO LÁSKY

02.05.2013 16:50

 

S potěšením Vám oznamujeme, že právě dnes vstupuje do kin komedie Jedlíci, která vznikla i díky nám!
OKG se stala partnerem filmu - komedie pro všechny generace - JEDLÍCI aneb sto kilo lásky.
Televize Prima jej bude vysílat již tento rok, v příloženém odkazu najdete "nasazení", tj. kde a kdy se film hraje -
Společnost O.K.G., s.r.o. se stala sponzorem projektu a naše výrobky se ve filmu objevují :-)!

 

Náš Emulips Forte XXL, pomocníček při trávení a zažívání, je teď slavný - objevil se ve filmu Jedlíci aneb Sto kilo lásky, mrkněte na trailer: https://www.youtube.com/watch?v=zHlTSU6zAAk

 

 

... a pro představu jedno hodnocení ;-):
 
"Moc děkuji Anetce a Jirkovi za pozvání na předpremiéru filmu Jedlíci. Konala se 29.4.2013 v krásném prostředí hotelu Studánka kousek od Rychnova nad Kněžnou. Film je milý, pobaví, ale také přiměje k zamyšlení. Nechybí v něm humor a krásně nám nastavuje zrcadlo. Jeden z hrdinů Tomáš nabídne svému kolegovi v "hubnoucím sanatoriu" dvě lahvičky, že mu to dala žena, že nic jiného k jídlu nemá. Georg "vymlaskne" lahvičku Fortíka xxl na ex. Tomáš pak už jen dodá, že se toho má brát 10 kapek. V závěru se objeví nápis: Podporují nás kvalitní výrobky a objeví se tam také logo OKG.
Na závěr se zvedla první řada, ve které seděli všichni herci z filmu a ukázali se nám naživo. Režisér Tomáš Magnusek, který si ve filmu i zahrál, všechny pozval: "Jdeme se najíst". A bylo čeho. Bohatý raut nezmizel ani po prvním náporu, dokonce ani po odchodu většiny návštěvníků. Janička T. chodila na sladké dobroty, já jsem si vychutnávala vynikající sushi a plněnou zeleninku a Michal Teršl s naším Tomem ochutnávali nejrůznější masíčka od ryb až po zvěřinu. Během hodování jsme s Janičkou rozdali všechny skládačky a letáčky a navázali jsme nové kontakty.
Focení s herci bylo třešinkou na dortu tohoto večera. Byli velmi ochotní a vstřícní. Režisér Magnusek je velice pohodový a usměvavý muž. Dobrá nálada a pohoda z něho sálala v průběhu celého filmu i ve skutečnosti.
Ještě jednou děkuji za krásný zážitek :-)!" Jana Stejskalová