Kvalitní doplněk pro klouby

23.10.2012 15:38

Nyní je venku nádherné počasí, příroda se zabarvuje, proto více vyrážíme na tůry a procházky. A pak se vrátíme z výletu domů a bolí nás klouby a svaly. Nevím, jak vás, ale mě hlavně kolena.....ikdyž už vlastně nebolí! A víte proč? Už více než rok si dopřávám jednou za 3 měsíce kúru s naší OK betou+, která mi neuvěřitelným způsobem, jako žádný jiný doplněk stravy před tím, napomáhá s výživou chrupavek a tím bezbolestným pohybem. Opravdu! Žádná reklama, je to fakt! :-)

Navíc je to přírodní produkt a po konzultaci s gynekologem jej můžete užívat i v těhotenství, kdy je náš organismus mnohonásobně zatížen, hlavně naše konstra.

OK Beta+ obsahuje potřebný chondroitin a glukosamin pro vyživu kloubů a pevné kosti. Doporučuji vyzkoušet, jiný doplněk stravy na klouby už nebudete, stejně jako já, chtít!

Pokud vás trošku brzdí cena, která je dostupná opravdu každému, mohu dokázat - bylinné směsi TČM jsou velice účinné, ale také velice drahé, naše produkty můžete nakupovat po registraci, která stojí pouhých 200 Kč ( dostanete dárek v hodnotě 135 Kč a navíc přispějete na onkologickou nadaci Krtek) o 40-50% levněji!!! Podívejte se zde