Emulips Forte XXL

09.05.2012 10:37

Emulips Forte XXL

(115 ml), odborníky speciálně vyvinutý doplněk stravy určený pro harmonizaci činnosti trávicího traktu vyrobený z rostlinného řepkového oleje z bezerukových a bezglukosinulátových odrůd řepky, vysoce účinných emulgátorů přírodního původu a bylinných extraktů (z máty peprné, hořce žlutého a lékořice lysé), obohacený zvýšenou hladinou vitamínu E a ochucený anýzovým olejem. Obsahem bylinných extraktů se výrazně zvyšuje mimořádně vysoká účinnost Emulipsu (prověřená 10-letou zkušeností), jeho působení především na trávicí trakt je komlexnější. Jednotlivé složky přípravku působí mimořádně synergicky, unikátním způsobem se vzájemně doplňují a násobí tak svoji účinnost.

 

Doporučené dávkování: 10 - 20 kapek (cca 0,5 - 1 ml) 1-3 x za den, děti od 3 let 10 kapek 1x za den. Užívejte nejlépe po jídle, např. na kousku pečiva. Před použitím dobře protřepejte.

 

Chci si objednat

 

 

Zkušenosti:

Nadýmání 

Emulips Forte pomáhá manželově tetě s nadýmáním. Je nadšená a v práci konečně spokojená, prodává totiž v obchodě

a tyto problémy ji činily úzkosti a nejistotu. Lucie M.

 

Lupénka

Po měsíci užívání Emulips Forte mi začala mizet z hlavy lupénka, kterou mám na více místech na těle. A také mi pomohl, když jsem prochladl na vleku, kde pracuji venku celý den, rychleji jsem se zbavil kašle. Dan K.

 

 

Upravil se krevní tlak i vyprazdňování!
Po užívání Emulipsu Forte jsem přestala mít problémy s vyprazdňováním. Chodím i dvakrát denně. Krevní tlak se mi ustálil, nemám výkyvy. Beru prášky na tlak, ale přesto jsem měla někdy pocit, že se to není ono. Po 3 týdenním užívání žádné změny v tlaku necítím a je mi dobře. Věra Z.